Registrace do katalogů

Registraci do katalogů provádíme vždy ručně, bez použití automatických aplikací a robotů. Registraci provádíme pouze do hodnotných katalogů, které mají vyšší hodnocení vyhledávačemi (P-rank, S-rank) a každý takový zápis je mnohem cennější a Vaše webová stránka získa opravdu hodnotný zpětný odkaz. Naší předností je především kvalita, která si žádá také potřebnou práci a Vaše webová stránka, resp. vyhledávače, to ocení.

Nabízíme tyto registrace do katalogů:

Ruční registrace do 80 českých katalogů  - 1 000 Kč  

Ruční registrace do 200 českých katalogů  - již nenabízíme

Ruční registrace do 300 českých katalogů  - již nenabízíme  

Ruční registrace do 100 Slovenských katalogů  - již nenabízíme 

Ruční registrace do 100 Anglických katalogů  - již nenabízíme  

Ruční registrace do 100 Německých katalogů  - již nenabízíme

Ruční registrace do 100 Polských katalogů  - již nenabízíme

 

Registrace do katalogů patří mezi základní činnosti při budování zpětných odkazů (linkbuilding). Je to levná forma zisku řady zpětných odkazů a pokud jsou zaměřeny na posilování méně konkurenčních slov, může mít i zajímavé výsledky. V poslední době má registrace do katalogů vliv především pro Seznam.cz, protože Google má lepší algoritmus a registracím z katalogů už nepřikládá takovou váhu. Vyhledávače primárně nechtějí, aby se s odkazy jakkoliv obchodovalo. Byly by nejraději, kdyby všechny odkazy vznikaly přirozeně. Bohužel většina majitelů webových stránek se do katalogů registruje a má pak nepatrnou výhodu oproti těm, co v katalozích nejsou. Na druhou stranu cena za registraci do katalogů není natolik vysoká, abyste tuto drobnou výhodu nemohli získat. Narovinu říkáme, jaká je aktuální situace

Nejčastější jsou registrace do českých katalogů pro webové stránky, eshopy a porovnávače. Dále je zde registrace do slovenských, německých, polských a anglických vyhledávačů. Protože řada webových prezentací a eshopů má jazykové mutace a každá doména představuje nutnost registrovat pro dané jazyky i zahraniční katalogy, aby byl zápis zpětného odkazu účinný pro vyhledávače.